0 800 307 555
0 800 307 555

Мінінфраструктури оголосило "війну" нелегальним перевезенням


Мінінфраструктури оголосило "війну" нелегальним перевезенням

Міністерство інфраструктури схвалило план заходів щодо боротьби з нелегальними пасажирськими автомобільними перевезеннями в Україні.

Про це повідомляє прес-служба міністерства.

“Узгоджено дії для запобігання функціонуванню на ринку пасажирських перевезень автомобільним транспортом перевізників, що діють поза правовим полем… Було остаточно узгоджено План заходів щодо боротьби з нелегальними перевезеннями”, – йдеться в повідомленні.

Міністр інфраструктури на нараді зазначив, що не може бути такого, коли «результатами» перевірок перевізників є зростання хабарництва серед чиновників різних відомств.

«Я маю інформацію не тільки з офіційних звітів, а й безпосередньо від людей. Так ось: з посиленням контролю за ринком перевезень буде посилено і відповідальність чиновників. Протягом 2019 року ми маємо навести порядок на ринку пасажирських автобусних перевезень», – сказав Омелян.

У нараді взяли участь представники профільних департаментів обласних державних адміністрацій, ДСБТ, МВС, Прикордонної служби, ДФС, АМКУ, Національної поліції, членів Експертної ради при Міністерстві інфраструктури, члени ГО «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників», ГС «Всеукраїнська асоціація автостанцій», ГО «Український транспортний союз України», ГО «Союз перевізників України».

Згідно із затвердженим планом, до лютого 2019 року мають бути утворені територіальні робочі групи з питань функціонування ринку автомобільних пасажирських перевезень. Групи повинні бути утворені під головуванням профільних заступників облдержадміністрацій з обов’язковим включенням до їх складу представників територіальних управлінь Укртрансбезпеки, ДФС, Антимонопольного комітету, Нацполіції, членів ГО «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників» та ГС «Всеукраїнська асоціація автостанцій».

Робоча група з питань функціонування ринку автомобільних пасажирських перевезень при Міністерстві інфраструктури буде обробляти матеріали, надіслані до 21 числа кожного місяця, і координувати кроки територіальних робочих груп на предмет виявлення здійснення нелегальних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, в тому числі і під виглядом нерегулярних пасажирських перевезень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua