0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Скільки українці готові витратити на новорічні свята-2019 (дослідження)


Скільки українці готові витратити на новорічні свята-2019 (дослідження)

Середньостатистичний українець витратить на їжу, подарунки і наряди близько 9 тис. гривень у новорічно-різдвяний період.

Про це свідчить дослідження порталу Picodi.com.

Зокрема, майже половина населення країни готується викласти за подарунки до 1,5 тис гривень, ще третина – від 1,5 до 3 тис гривень, і тільки близько 7% українців розраховують закупити подарунків на суму понад 10 тис гривень.

Середня цифра запланованих витрат на подарунки становить 3,2 тис гривень.

На святковий стіл майже 40% українців мають намір витратити до 1,5 тис гривень, і лише близько 4,5% населення готові викласти понад 10 тис гривень за продукти.

Решта громадян планують укластися в суму, що перевищує 1,5 тис гривень. В середньому за продукти для святкового столу на Новий рік і Різдво українці мають намір віддати 3,1 тис гривень.

Ще одна стаття витрат – наряд для святкування. Майже кожен другий взагалі не збирається витрачати гроші на новий одяг на свята, в іншому ж українці збираються віддати за наряд близько 2,7 тис гривень. При цьому чоловіки готові витратити на себе 3,1 тис гривень, а жінки – 2,3 тис гривень.

У підсумку, загальна сума середніх запланованих витрат на подарунки, їжу і наряди складе 8,9 тис гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування