0 800 307 555
0 800 307 555

Послуга перенесення номеру буде доступна з травня


Послуга перенесення номеру буде доступна з травня

Три найбільші мобільні оператори України підтвердили інформацію про те, що послуга, яка дозволить переносити абонентський номер від одного оператора до іншого з повним збереженням (включаючи код), запуститься 1 травня 2019.

Відповідна інформація опублікована на сайтах операторів “Київстар”, “lifecel” і “Vodafone Україна”.

За даними операторів, вже в травні наступного року номер мобільного телефону разом із кодом повністю належатиме абоненту і можна буде без зміни номера переходити на обслуговування іншого оператора.

“Послуга MNP дозволить зберегти ділові та особисті контакти, адже люди, які знали номер абонента багато років, зможуть залишатися на зв’язку з ним”, – йдеться в заяві lifecell.

Повідомляється, що абонентам, які користуються передплаченими послугами зв’язку, необхідно буде зареєструватися в оператора, від якого вони переносять номер, надавши документ, що посвідчує особу.

Також у операторів буде можливість зареєструватися онлайн – без відвідування центрів обслуговування абонентів.

Оператори повідомили, що перед з’єднанням буде включатися голосове повідомлення, яке буде повідомляти, що абонент телефонує на номер іншого оператора.

Відзначається, що вартість послуги поки що не визначена, але очікується, що послуга буде безкоштовною.

До речі, якщо ви давно збираєтеся придбати новий телефон, але не вистачає коштів – зручний сервіс від finance.ua готовий завжди допомогти в підборі персонального кредиту. Аналізуємо ваші вимоги за кредитними продуктами і пропонуємо найкращі варіанти:

Обрати кредит онлайн 📱

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua