Названо найкращих IT-роботодавців України в 2018 році


Названо найкращих IT-роботодавців України в 2018 році

Портал DOU випустив щорічний рейтинг IT-роботодавців України, який складається на основі анонімного опитування. В ньому взяли участь 14 602 особи, які оцінювали 993 компанії. Результати подано станом на 17 грудня.

Рейтинг 2018 року змінився в порівнянні з торішніми. По-перше, DOU додав окремий список для великих компаній – категорія «понад 1500 спеціалістів». По-друге, портал змінив анкету для голосування – тепер там представлено 13 питань, які розділені на 5 категорій.

Категорія «понад 1500 спеціалістів»

Цього року найкращим роботодавцем з найбільших українських IT-компаній стала Infopulse. До трійки також увійшли SoftServe та GlobalLogic. У цьому рейтингу не представлені Luxoft и NIX Solutions, бо не подолали бар’єр в 10% голосів від загальної кількості співробітників.

Категорія «800-1500 спеціалістів»

У цій категорії перемогу здобула компанія Genesis, набравши мінімум 95 балів у кожному блоці питань. На другому місці опинився минулорічний переможець Intellias, на третьому – Sigma Software.

Категорія «200-800 спеціалістів»

Переможець цієї категорії – компанія Govitall. За нею йде Trionika і Netpeak. Срібний призер минулого року, Terrasoft, не подолав бар’єр з мінімальної кількості голосів.

Категорія «81-200 спеціалістів»

Другий рік поспіль перемогу здобуває Codemotion, цього разу – в категорії «81-200 спеціалістів». 52 опитані співробітники поставили компанії максимум балів. Найвищі оцінки також отримали Ringostat, Technorely і Active Bridge, які посіли відповідно друге, третє і четверте місця.

Продуктові компанії

Цього року DOU вперше склав рейтинг продуктових компаній. Перше місце посіла Ringostat, а до трійки також увійшли M2E Pro і Terrasoft.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua