0 800 307 555
0 800 307 555

Євросоюз став на захист банків від "безнадійних кредитів"


Євросоюз став на захист банків від "безнадійних кредитів"

Європейський парламент та Європейська Рада підтримали пропозиції Єврокомісії щодо зменшення ризиків для банківського сектору, зокрема, шляхом уникнення накопичення в європейських банківських установах так званих «безнадійних кредитів».

Повідомлення про це оприлюднено на сайті Єврокомісії.

Вжиті заходи передбачають, що європейські банки матимуть право засновувати зовнішні фонди для покриття ризиків, які пов’язані з кредитами, що у майбутньому можуть стати «безнадійними». Такий крок дозволить банкам уникати накопичення «непокритих» рахунків у власній балансовій звітності та дозволить банкам виконувати своє завдання з фінансування економіки та підтримки економічного зростання.

«Ми працювали над цим питанням кілька років, щоб зміцнити стійкість європейського банківського сектору. Сьогоднішня угода матиме наслідком зменшення «безнадійних» кредитів у балансі банків та дозволить їм фінансувати наші бізнес-структури. Розраховую на те, що Європейський парламент та Європейська Рада швидко дійдуть згоди також щодо розвитку вторинного ринку таких зобов’язань та сприятимуть покриттю боргів», – зазначив з цього приводу Віце-президент Єврокомісії з питань фінансової стабільності, фінансових послуг та ринку капіталів Валдіс Домбровскіс.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua