0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Українські заробітчани заробили майже у 1,5 рази більше, проте трудова міграція уповільнюється — НБУ


Українські заробітчани заробили майже у 1,5 рази більше, проте трудова міграція уповільнюється — НБУ

Протягом першої половини 2018 року обсяг зарплат, які українці отримали за кордоном, збільшився на 43%, проте темпи приросту трудових мігрантів уповільнюються.

Про це йдеться у звіті про фінансову стабільність, презентованому Національним банком України.

Читайте також: Держстат зафіксував зростання кількості безробітних в Україні

Зазначається, що через зростання рівня зарплати українських заробітчан знизився вплив отриманої в Україні зарплати на загальні доходи населення.

«Обсяг зарплати, отриманої українцями за кордоном, збільшився на 43% у порівнянні з попереднім роком. Проте у 2018 році темпи приросту кількості трудових мігрантів з України вповільнюються, зокрема через насичення ринку Польщі», — повідомили в НБУ.

У Нацбанку повідомили, що через скорочення темпів трудової міграції у 2019 році в Україні можуть уповільнитися темпи зростання заробітних плат. Водночас, у разі спрощення процедури працевлаштування українців у європейських країнах кількість заробітчан може суттєво зрости.

«У майбутньому спрощення процедур для працевлаштування іноземців у європейських країнах може дати новий поштовх для посилення трудової міграції з України до Європи через разючу різницю в рівнях зарплат», — додали в Нацбанку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування