3913
В Україні побудують сучасний автобан
— Казна та Політика
В Україні в 2019 році побудують сучасну автомагістраль.
Про це розповів у своєму інтерв’ю голова «Укравтодору» Славомір Новак.
Автомагістраль, яка з’єднає два стародавні українські міста – Львів та Умань, – побудують в рамках реалізації транснаціонального транспортного коридору “GO Highway”. Суть даного проекту полягає в тому, щоб морські порти Польщі, Литви, Латвії та Естонії поєднати з українськими морськими портами.
У транспортний коридор GO Highway інвестують дуже багато грошей. Значна частина з них буде виділена Україні на будівництво сучасних автомагістралей. Причому не тільки у Львівській області і в Умані, а й у інших українських регіонах. Наприклад, в Одеській і Хмельницькій областях.
Скільки грошей інвестують в нову автомагістраль між Львовом і Уманню — не повідомляється. За словами Славоміра Новака, вона запрацює вже наступного року.
Нагадаємо, що саме Новак став ініціатором проекту «GO Highway». Він цю ідею висунув в 2017 році, і її підтримали в Польщі і в країнах Прибалтики.
За матеріалами: autonews.ua
Поділитися новиною
Також за темою
За перший квартал мережі АЗС збільшили сплату податків до 3,7 млрд грн
Хто має право не сплачувати податок на прибуток (вимоги)
Мадяр натякнув, що не блокуватиме виділення Україні 90 млрд євро
ЄС прагне розблокувати кредит для України на 90 млрд євро після поразки Орбана
МЗС зняло рекомендації щодо обмеження поїздок до Угорщини
З 1 липня в Україні планують запустити програму «єКнига» для новонароджених і субсидії на оренду для книгарень
