0 800 307 555
0 800 307 555

У Volkswagen з'явився передовий центр 3D-друку


У Volkswagen з'явився передовий центр 3D-друку

Концерн Volkswagen оголосив про відкриття інноваційного центру 3D-друку, який в перспективі дозволить виготовляти складні автомобільні компоненти та деталі.

Центр розташувався в Вольфсбурзі (земля Нижня Саксонія, Німеччина). Його площа становить 3100 м2. Тут інструментальники, планувальники і дослідники розробляють нові продукти і процеси.

Фахівці Volkswagen використовують 3D-принтери нового покоління, розроблені у співпраці з американською компанією HP. В основі цих установок лежить технологія друку з розпиленням сполучної речовини, яка доповнює існуючий процес селективного лазерного сплаву. Застосування розпилення сполучної речовини не тільки спрощує процес тривимірного друку з металу, але і робить його набагато швидшим.

Технологія 3D-друку допомагає у виготовленні прототипів. Але вже протягом найближчих двох-трьох років концерн Volkswagen може почати впровадження методики при виробництві серійних деталей.

«Ми створили інноваційний центр, який в майбутньому матиме величезне стратегічне значення для Volkswagen», – каже автовиробник.

У перспективі передові 3D-принтери планується встановлювати безпосередньо на складальному конвеєрі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua