0 800 307 555
0 800 307 555

НБУ розширив перелік підстав для проведення інспекційних перевірок


НБУ розширив перелік підстав для проведення інспекційних перевірок

Національний банк розширив перелік підстав для проведення інспекційних перевірок з метою посилення захисту вкладників і кредиторів банків.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Читайте також: Чисті міжнародні резерви НБУ в листопаді зросли на 20,3%

“Національний банк для посилення захисту вкладників і кредиторів банків запровадив додаткову підставу для проведення позапланової інспекційної перевірки. Зокрема, Національний банк матиме право прийняти рішення про проведення позапланового інспектування у разі необхідності перевірки виконання банком встановлених регулятором вимог або обмежень”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, НБУ визначив можливість запрошення представників об’єкта перевірки на засідання Комітету з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем під час розгляду результатів інспекційної перевірки. Їх можуть запросити за пропозицією Національного банку або за клопотанням самого об’єкта перевірки.

Зазначені зміни внесені до Положення про організацію та проведення інспекційних перевірок, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 12 грудня 2018 року № 136, яка набирає чинності з 15 грудня 2018 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua