0 800 307 555
0 800 307 555

ЄС виділив багатомільйонний транш для Фонду енергоефективності


ЄС виділив багатомільйонний транш для Фонду енергоефективності

Європейський Союз надає другий транш фінансової допомоги у розмірі 54 млн євро на підтримку роботи Фонду енергоефективності.

Про це повідомляє прес-служба віце-прем’єр-міністра України.

За даними прес-служби, ці кошти додаються до першого траншу у 50 млн євро, які у червні Україна вже отримала від ЄС на роботу фонду.

Угоду про фінансування заходу “Програма підтримки енергоефективності в Україні (EE4U-II)” підписали у рамках 5-го засідання Ради асоціації між Україною та ЄС віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко і єврокомісар з питань європейської політики сусідства та розширення Йоганнес Ган.

Кошти будуть спрямовані до Мультидонорського фонду, управління яким здійснюється Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC).

Як зазначив Зубко, підтримка ЄС направлена на реалізацію програм в рамках Фонду енергоефективності: надання безповоротних грантів ОСББ для здійснення заходів з енергоефективності, технічна підтримка ОСББ у підготовці заяв до фонду. Також Україна домовилась про допомогу німецьких партнерів у підготовці енергоаудиторів, які працюватимуть у всіх регіонах України.

Нагадаємо, раніше Європейський Союз, разом з Німеччиною та IFC, підписали 22 квітня угоду про співфінансування Фонду енергоефективності, створення Мультидонорського фонду і вже у червні Україна отримала перший виділений транш у розмірі 50 млн євро. Кошти направляються на технічну допомогу фонду і безпосередньо на фінансування проектів. У держбюджеті України на 2019 рік на підтримку Фонду енергоефективності передбачено 1,6 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Мінрегіонбуд
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua