Декларації з сімейними лікарями уклало 48,8% населення столиці


Декларації з сімейними лікарями уклало 48,8% населення столиці

Декларації про вибір сімейних лікарів, терапевтів і педіатрів підписали 1,433 млн киян, що складає 48,8% населення столиці, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я України з посиланням на дані електронної системи охорони здоров’я.

Згідно з повідомленням, у Києві кількість лікарів, що надають первинну медичну допомогу, з початком трансформації системи охорони здоров’я не змінилася – 1,721 тис. сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів.

Всі 28 комунальних медичних установ столиці підписали договори з Національною службою здоров’я і в липні 2018 року перейшли на нову модель фінансування.

Як повідомила прес-служба, в цілому в Україні з початку трансформації системи охорони здоров’я вже більше половини населення, 23 млн осіб, уклали декларації з сімейними лікарями.

Згідно з результатами соціологічного дослідження, проведеного Соціологічною групою “Рейтинг” у жовтні 2018 року, 76,6% українців задоволені своїм вибором.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua