0 800 307 555
0 800 307 555

Bloomberg: Morgan Stanley закриває торгівлю акціями й валютою в Росії через санкції


Bloomberg: Morgan Stanley закриває торгівлю акціями й валютою в Росії через санкції

Morgan Stanly закриває свої представництва в Москві, які займаються торгівлею акцій і валютою. Таким чином, американський кредитор поповнив ряди іноземних банків, які скоротили свою присутність в Росії.

Про це пише Bloomberg з посиланням на джерела.

Morgan Stanley планує перевести частину персоналу в Лондон, а решта посад будуть просто скорочені. В представництві американського банку в Москві працює близько 40 людей, які займаються покупкою і продажем акцій і валютними операціями. Крім того, на Morgan Stanley працюють місцеві російські клерки. Вони лишаться в штаті і будуть займатися корпоративними фінансами, ринками капіталів і процесами злиття.

Видання нагадує, санкції США і Євросоюзу, запроваджені як покарання для Кремля за військове вторгнення в Україну, стали ударом для російських ринків. Morgan Stanley приєднався до списку інших іноземних кредиторів, які колись були головними гравцями в Росії, але тепер покидають Москву. Тому що ціна операцій в Росії стала надто ризикованою і не варта потенційного доходу. Раніше присутність в російській столиці скоротили Deutsche Bank і Credit Suisse Group.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua