0 800 307 555
0 800 307 555

Рішення скасувати продаж прав на ТРЦ Respublika пов'язане з ризиком реалізації за заниженою ціною – НБУ


Рішення скасувати продаж прав на ТРЦ Respublika пов'язане з ризиком реалізації за заниженою ціною – НБУ

Національний банк України (НБУ) ухвалив рішення скасувати проведення 13 грудня голландського аукціону з продажу прав вимоги за двома кредитами ліквідованого банку “Надра”, в заставі за якими перебуває недобудований столичний торговельно-розважальний центр Respublika, у зв’язку з ризиком реалізації активу за заниженою ціною.

“Таке рішення було ухвалено Національним банком, щоб уникнути ризику реалізації активу за заниженою ціною і для максимізації його вартості”, – повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в прес-службі регулятора.

Згідно з повідомленням, 12 грудня НБУ визнав таким, що втратило чинність, своє рішення про погодження умов реалізації прав вимоги за кредитними договорами банку “Надра”, виконання яких забезпечується іпотекою нерухомого майна ТРЦ Respublika, торги з яких повинні були відбутися в четвер, 13 грудня.

“Рішення щодо визначення подальших умов реалізації прав вимог за вказаними кредитними договорами буде затверджуватися виконавчою дирекцією ФГВФО, після чого Нацбанк розгляне питання про узгодження таких умов з Respublika”, – додали в НБУ.

Як повідомлялося, раніше Нацбанк погодив повторний продаж за системою “голландських торгів” прав вимоги за двома кредитами ліквідованого банку “Надра”, в заставі за якими перебуває ТРЦ “Республіка”. Фонд гарантування призначив аукціон на 13 грудня з початковою ціною 2,59 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua