691
У ProZorro виявлено псевдотендер з відходів
— Казна та Політика
Одна з приватних компаній намагається продати ГУ “Держгідрографія” послуги з утилізації небезпечних відходів, не маючи ліцензії на цей вид діяльності.
У грудні поточного року Держгідрографія оголосила тендер на закупівлю послуг зі збору, транспортування, зберігання та передачі для подальшої утилізації небезпечних відходів.
Очікувана вартість закупівлі становить 28 тис. грн.
Відкритий аукціон серед учасників тендерної процедури відбувся 12 грудня. Заявку на участь у тендері подала лише одна компанія – ТОВ “Юг-Спецсервіс”, запропонувавши за свої послуги 27 тис..
Станом на 13 Грудня Товариство очікує рішення тендерної комісії.
Додамо, що ТОВ “Юг-Спецсервіс” позбавлене ліцензії на збирання, зберігання та знешкодження небезпечних відходів 17 серпня цього року. Про це свідчить реєстр ліцензіатів Мінприроди.
Втім, воно продовжує брати участь в тендерах. У жовтні “Юг-Спецсервіс” намагалося продати Миколаївській військовій частині послуги з утилізації медичних відходів.
За матеріалами: УНН
Поділитися новиною
Також за темою
Мадяр натякнув, що не блокуватиме виділення Україні 90 млрд євро
ЄС прагне розблокувати кредит для України на 90 млрд євро після поразки Орбана
МЗС зняло рекомендації щодо обмеження поїздок до Угорщини
З 1 липня в Україні планують запустити програму «єКнига» для новонароджених і субсидії на оренду для книгарень
Україна та Сирія домовилися про співпрацю у сфері АПК та відкриття посольств
Мінсоцполітики відмовилося від ідеї обовʼязкової накопичувальної пенсійної системи
