0 800 307 555
0 800 307 555

5 найпопулярніших міфів про зараження зубних каналів


Які асоціації викликає у Вас думка про зубні кореневі канали? Можливо, Ви коли-небудь відчували біль від їх зараження, тоді можна з упевненістю сказати, що асоціації будуть не…

Зараження зубних каналів : 5 найпоширеніших міфів

Які асоціації викликає у Вас думка про зубні кореневі канали? Можливо, Ви коли-небудь відчували біль від їх зараження, тоді можна з упевненістю сказати, що асоціації будуть не найкращы. Проте, ті, кому ще не довелося зіткнутися із зараженням кореневих каналів можуть наслухатися разних жахливих речей, а точніше про міфів, широко поширених серед пацієнтів. Давайте розберемося в них.

Міфи про запалення кореневих каналів

Міф №1: Кореневі канали – болючі. Самі кореневі канали так само чутливі, як і емаль – це нервова сітка провокує гострі больові відчуття, оскільки вона розташована поблизу каналів. У будь-якому разі, пломбування кореневих каналів завжди проходить під анестезією. Ваш дантист переконається в тому, що Ви нічого не відчуваєте і тільки потім приступить до очищення і лікування запаленої області. Після очищення область буде запломбована спеціальним матеріалом і додатково захищена гумовою підкладкою.

Міф №2: Якщо болить канал, краще видалити увесь зуб

Видалення зуба – це остання опція в списку лікування професійного стоматолога, оскільки здорова зубна тканина є найціннішим і довговічнішим ресурсом людського організму. Зуб із запломбованими каналами також відіграє важливу роль в майбутній імплантації і протезуванні зубів, оскільки незважаючи на свою “омертвілість” він все ж може підтримувати міст або протез.

Міф № 3: При видаленні зубного каналу сам зуб більше не потрібний

Достовірним є те, що при серйозній інфекції віддаляються або корені зуба, або нерви і зуб фактично помирає. Проте, корені тримають структуру зуба цілісною і зуб ще довго може служити Вам для підтримки функцій жування і мови.

Міф № 4: Пломбування і лікування кореневих каналів займає дуже багато часу

Зазвичай на очищення і лікування кореневих каналів вистачає одного прийому. Якщо канал серйозно зруйнований і потрібна робота з нервами, то саме пломбування переноситься на наступний прийом.

Міф №5: Одне запалення каналу потягне за собою друге

Звичайне повторне зараження кореня зуба трапляється, якщо дантистом не були правильно дотримані правила дезинфекції і ізоляції каналів. Також залежить і від пацієнта, наскільки він дотримувався рекомендацій лікаря після операції. Відсоток повторного зараження каналів в стоматологічній практиці дуже малий і складає усього 5-7%.

Дізнайтеся більше про пломбування зубних каналів в стоматологічній клініці “СкайКлінік”. У цій клініці використовується інноваційний метод пломбування гутаперчі , що добре зарекомендував себе як в роботі з дітьми, так і з дорослими.

Консультації проводяться безкоштовно для усіх нових пацієнтів. Записатися на таку консультацію можна на skyclinic.com.ua чи по телефону. Клініка працює без вихідних, тож Ви можете обрати будь-який зручний час і дату.

Успіхів Вам!

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua