0 800 307 555
0 800 307 555

Міносвіти витратить на молодих вчених 75 млн гривень


Міносвіти витратить на молодих вчених 75 млн гривень

На фінансування проектів молодих вчених з вузів і наукових установ Міністерства освіти і науки передбачено 75 мільйонів гривень.

Як повідомили в прес-службі МОН, сьогодні Конкурсна комісія з відбору проектів під головуванням заступника міністра освіти і науки Максима Стріхи ухвалила рішення про фінансування в наступному році 54 нових проектів молодих учених.

На 2019-й рік для їх впровадження державою передбачено 23 млн гривень.

«За рахунок держави молоді науковці проводитимуть дослідження у сфері оборони, енергозберігальних технологій, медицини і біотехнологій, нових матеріалів, робототехніки, екології, сільського господарства тощо. Відібрані проекти будуть виконуватися протягом трьох років», – йдеться в повідомленні.

У МОН повідомили, що 52 млн гривень виділено на фінансування розпочатих раніше робіт молодих вчених – відібраних на конкурсі 2017 року.

«На 2019 рік нам вдалося закласти найбільше фінансування проектів молодих вчених – загальна сума на нові та продовження раніше розпочатих робіт становить 75 млн гривень. Це – 13,2% від загального фінансування МОН проектних наукових робіт. До 2020 року ми плануємо довести бюджет цього конкурсу до 100 млн гривень, адже підтримка молодих вчених – це один з пріоритетів МОН», – зазначив генеральний директор директорату науки МОН Дмитро Чеберкус.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Міносвіти
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua