0 800 307 555
0 800 307 555

Volkswagen попався на продажу контрафактних автомобілів


Volkswagen попався на продажу контрафактних автомобілів

З 2006 по 2018 роки компанія продала як мінімум 6700 неліцензованих і таких, що не мають допуску на дороги, автомобілів.

Німецький автомобільний концерн Volkswagen опинився в центрі нового скандалу. Компанію звинуватили у продажу передсерійних, контрафактних автомобілів, повідомляє в середу, 12 грудня, Handelsblatt.

Зокрема, зазначено, що тестові та виставкові автомобілі, які повинні бути офіційно списані і утилізовані, компанія продавала як нові чи старі. При цьому автомобілі не були оформлені відповідно до передбаченої законом процедури, і голова концерну Герберт Дісс, який займає цю посаду з 2016 року, про це знав, пише видання.

Водночас у компанії визнали, що з 2006 по 2018 рік продали близько 6700 автомобілів без дозвільних документів, з них 4000 в Німеччині, інші в Європі або Північній Америці. При цьому в концерні стверджують, що продаж тестових автомобілів не заборонено, хоча в цьому випадку вони повинні бути оформлені законним чином.

Як зазначається, минулого тижня VW письмово повідомив власників, що хоче викупити їхні автомобілі.

“Ми глибоко шкодуємо про це і приносимо свої вибачення”, – цитує листи концерну клієнтам Spiegel.

За інформацією видання, компанія занижує дані про “сумнівні” автомобілі. Тільки в результаті внутрішнього аудиту за 2010-2015 модельні роки було виявлено понад 9000 автомобілів з «невизначеним статусом», загалом же за 12 років VW продав близько 17 тисяч тестових машин.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua