0 800 307 555
0 800 307 555

Кабмін хоче посилити контроль за в'їздом іноземців


Кабмін хоче посилити контроль за в'їздом іноземців

Кабінет міністрів України планує схвалити законопроект про посилення контролю за в’їздом в Україну іноземців та осіб без громадянства.

Про це повідомляється в порядку денному засідання уряду на 12 грудня, опублікованому на Урядовому порталі.

Також чиновники розглянуть проекти законів про створення сприятливих умов для залучення іноземних інвестицій в оборонно-промисловий комплекс; щодо врегулювання питання права на додаткову відпустку учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни; про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо міжнародного судового співробітництва.

Крім того, представники Кабміну планують створити міжвідомчу робочу групу з удосконалення законодавства в сфері застосування, реалізаціїї та моніторингу спеціальних обмежувальних заходів (санкцій) та Міжвідомчу комісію з питань узагальнення правової позиції держави щодо відображення і стримування збройної агресії Російської Федерації і підготовки консолідованої претензії України в РФ по реалізації її міжнародно-правової відповідальності за збройну агресію проти України.

На засіданні Кабмін також розгляне проекти урядових постанов про затвердження Угоди з урядом Грузії про взаємне скасування візових вимог; щодо функціонування Єдиної державної бази з питань освіти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua