На купівлю "дочки" російського ВТБ претендують кілька банків


На купівлю "дочки" російського ВТБ претендують кілька банків

Кілька банків подали заявки для участі в конкурсі щодо виведення з ринку неплатоспроможної “дочки” російського державного банку ВТБ, повідомили у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб.

“Відразу кілька попередньо кваліфікованих осіб, включених до відповідного переліку НБУ, проявили свою зацікавленість у виведенні з ринку неплатоспроможного ВТБ банку одним із способів, передбачених п.2-5 ч.2 ст.39 закону Про систему гарантування вкладів фізичних осіб”, – повідомив агентству Інтерфакс-Україна заступник начальника відділу впровадження планів врегулювання неплатоспроможності банків ФГВФО Григорій Лур’є.

За його словами, за результатами такого конкурсу приймаючому або перехідному банку можуть бути передані активи та зобов’язання неплатоспроможного банку або неплатоспроможний банк може бути проданий інвестору в цілому.

Водночас джерела Економічної правди повідомили, що на купівлю ВТБ банку претендує ТАСкомбанк Сергія Тігіпка.

За даними співрозмовників, заявки на конкурс з відбору кваліфікованих інвесторів подали ТАСкомбанк і Альфа-банк. Однак останній не зробив гарантійний внесок.

На балансі ВТБ банку залишилося близько 600 об’єктів нерухомості, і цих активів вистачить на покриття більшої частини вимог кредиторів.

Довідка finance.ua

  • Банк ВТБ – російський комерційний банк c державною участю (60,9% належить уряду РФ). Другий за величиною активів банк країни і перший за розміром статутного капіталу.
  • 27 листопада НБУ визнав ВТБ банк неплатоспроможним.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ВТБ Банк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua