0 800 307 555
0 800 307 555

Експерти назвали світових лідерів у виробництві зброї


Експерти назвали світових лідерів у виробництві зброї

Американські компанії і надалі домінують на світовому ринку озброєнь. Такі результати нового дослідження Стокгольмського інституту проблем світу (SIPRI). На першому місці в списку ста найбільших виробників зброї, як і раніше, залишається американський концерн Lockheed Martin, чий дохід у 2017 році склав 44,9 мільярда доларів США.

Загальні продажі 100 найбільших оборонних концернів світу торік склали 398 мільярдів доларів, пише DW. Зросли в 2017 році і продажі російських виробників зброї, які посунули з другого місця британських конкурентів. Сукупні продажі десяти російських збройних компаній склали майже десять відсотків від світових продажів зброї.

Найбільша німецька оборонна компанія Rheinmetall AG зі штаб-квартирою в Дюссельдорфі посідає лише 25-е місце в списку з продажами в обсязі 3,4 мільярда доларів. Разом з Rheinmetall AG в списку ста найбільших виробників зброї і розмістилися німецькі компанії Thyssenkrupp і Krauss-Maffei Wegmann.

Вони виробляють підводні човни, кораблі, танки і бронеавтомобілі для Бундесверу, а також продають озброєння за кордон. Найбільшим виробником зброї в Західній Європі залишилася Великобританія, за нею йде Франція. Британський мегаконцерн BAE Systems, який налічує понад 83 тисячі співробітників, – єдина європейська компанія, яка увійшла до топ-5 виробників світу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua