Страховики за 10 місяців збільшили збір платежів за ОСЦПВ на 21,4%


Страховики за 10 місяців збільшили збір платежів за ОСЦПВ на 21,4%

Страхові компанії України – члени Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ) у січні-жовтні 2018 року збільшили збір страхових платежів за полісами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ) на 21,4% порівняно з аналогічним періодом 2017 року – до 3,712 млрд грн.

Згідно з даними сайту МТСБУ, кількість договорів ОСЦПВ за 10 місяців зросла на 5,1% – до 6,487 млн.

Загальний обсяг виплачених страхових відшкодувань за внутрішніми договорами страхування, згідно з даними МТСБУ, збільшився на 12,5% – до 1,735 млрд грн. В тому числі, 276,8 млн грн виплачено з використанням “європротоколу”, що на 48% більше, ніж за січень-жовтень 2017 року.

Бюро також зафіксувало скорочення кількості врегульованих вимог про страхове відшкодування – на 0,11%, до 109,5 тис., з них з використанням “європротоколу” – 31,2 тис. (зростання на 29%).

Довідка finance.ua:

 • МТСБУ є єдиним об’єднанням страховиків, які здійснюють обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за шкоду, заподіяну третім особам.
 • Членами бюро є 56 страхових компаній.
 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

 • !

  Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua