0 800 307 555
0 800 307 555

Порошенко: Росія розв'язала економічну війну проти України


Порошенко: Росія розв'язала економічну війну проти України

Президент Петро Порошенко у статті The New York Times провів паралелі між Другою світовою війною і подіями 2014 року, коли одна країна самотужки намагалася перекроїти карту Європи, вдавшись до військової агресії.

“Росія бере участь в економічній війні, намагаючись повільно придушити українські експортні ринки, і слова західного засудження цієї осені лише погіршували поведінку Росії”, — написав Петро Порошенко.

Читайте також: Розгойдати валютний ринок не вдалося – Порошенко

Він наголосив, що російська атака в Керченській протоці та Чорному морі 25 листопада не була окремою подією, адже з 2014 року Росія регулярно порушує міжнародні правила мореплавства та договори в обох цих водах та Азовському морі.

“Вона викрала наші енергоресурси та рибні ресурси, завдала шкоди засобам існування України, заблокувала трафік та торгівлю в наших портах. Влітку Росія підвищила напруженість, регулярно затримуючи комерційні кораблі, що прямували в українські порти”, — зазначив Петро Порошенко.

Президент нагадав послідовність дій у “повзучій агресії РФ”. За його словами, крадіжка Кримського півострова Росією викликала засудження та економічні санкції усього світу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua