0 800 307 555
0 800 307 555

Ощадбанк впровадив сервіс «Валютний модуль»


Ощадбанк впровадив сервіс «Валютний модуль»

Ощадбанк впроваджує систему дистанційного обслуговування Corp Light. Це розширить можливості клієнтів мікро-, малого та середнього бізнесу.

Про це йдеться на сайті Ощадбанку.

Підприємці мають змогу користуватися сервісом «Валютний модуль» для здійснення широкого спектра операцій з іноземними валютами:

- формування заявок на купівлю/продаж/конвертацію іноземної валюти та робота з платіжними документами,

- створення, редагування, візування та відправлення їх до банку, використання шаблонів, дублювання документів, перегляд історії та керування правами доступу до платежів в іноземній валюті користувачів без права підпису.

В 2018 році Ощадбанк першим в Україні почав використовувати глобальну технологію SWIFT gpi при здійсненні транскордонних розрахунків.

Довідка finance.ua

  • Corp Light – система дистанційного обслуговування клієнтів мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку, що надає їм можливість цілодобово управляти рахунками, в тому числі за допомогою мобільного додатку.

До речі, ви можете отримувати більше з вашого депозиту від Ощадбанку. Finance.ua домовився з банком, щоб ви могли отримати «Бонус до депозиту». Гроші ніколи не завадять. А вигідну надбавку до відсотка можна оформити в три кроки.

Бонус до депозиту

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua