Volkswagen розраховує збільшити поставки автомобілів до рекорду в 2018 р.


Volkswagen розраховує збільшити поставки автомобілів до рекорду в 2018 р.

Німецький автовиробник Volkswagen AG (VW) розраховує збільшити поставки автомобілів однойменного бренду до рекордного рівня в 2018 році.

У січні-листопаді цього року поставки легкових автомобілів Volkswagen зросли до 5,7 млн ​​одиниць, що на 1,2% вище рівня того ж періоду минулого року, що є рекордним, йдеться в повідомленні VW.

Ситуація в Китаї, що є найбільшим ринком VW, залишається напруженою: за 11 місяців цього року поставки в КНР скоротилися на 0,5%, до 2,8 млн автомобілів.

“Наслідки торговельного спору США і Китаю залишаються тяжкими, – зазначають в компанії. – Як в економіці КНР в цілому, так і в автомобільному секторі, відчувається серйозне небажання робити покупки серед певної групи споживачів”.

Реалізація автомобілів VW в Європі за 11 місяців поточного року зросла на 4,3%, до 1,6 млн машин, на американському ринку – збільшилася на 4,1%, до 322 тис. автомобілів.

Поставки в Росію підскочили на 20%, до 94,4 тис. автомобілів, в Бразилію – на 26,7%, до 304,2 тис. одиниць.

У грудні автовиробнику необхідно продати всього 530 тис. машин, щоб досягти показника продажів, зафіксованого за підсумками 2017 року, зазначає Юрген Штакман, який відповідає в VW за продажі.

“Я думаю, ми можемо досягти цього показника і, можливо, навіть дещо перевершити його”, – заявив Ю.Штакман.

VW нарощує зусилля в плані скорочення витрат і збільшення рентабельності.

Угода з профспілками, що включала скорочення автовиробником 30 тис. робочих місць по всьому світу, яка була підписана два роки тому, дозволить VW домогтися економії на витратах в розмірі понад 2,2 млрд євро до кінця 2018 року, зазначив головний фінансовий директор VW Арно Антлітц.

Таким чином, VW має хороші можливості для того, щоб досягти мети зниження витрат на 3 млрд євро до 2020 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua