0 800 307 555
0 800 307 555

Китайці зібралися купити більш ніж 25% ПФТС


Китайці зібралися купити більш ніж 25% ПФТС

Китайська товарна біржа Bohai Commodity Exchange Co., Ltd (BOCE) знову має намір купити більш ніж 25% акцій фондової біржі ПФТС.

Про це свідчать дані Антимонопольного комітету.

АМКУ проведе засідання 6 грудня, в ході якого має намір розглянути результати розгляду справи про купівлю BOCE акцій фондової біржі ПФТС.

Bohai Commodity Exchange Co., Ltd (BOCE) вже подавала в АМКУ документи на купівлю більш ніж 25% акцій фондової біржі ПФТС в квітні поточного року.

На початку травня АМКУ відмовив китайській біржі.

Нагадаємо, в липні минулого року стало відомо, що Bohai Commodity Exchange Co., Ltd (BOCE) мала намір купити “Українську Біржу”.

При цьому в компанії Dragon Capital, яка є акціонером “Української біржі”, підтвердили намір BOCE купити українську біржу.

“Переговори почалися рік тому. З того моменту китайська сторона здійснює перевірку підприємства і збирає аналітику. Ми спільно з нашими партнерами зробили їм пропозицію. Поки що вони до нас не поверталися”, – прокоментував Денис Мацуєв, директор Dragon Capital.

Довідка finance.ua:

  • BOCE – найбільша спотова товарна біржа в Китаї з річним оборотом в 1 трлн доларів.
  • Компанія заснована в 2009 році за участю приватних китайських інвесторів, кількох державних компаній, а також муніципалітету штату Тянцзин, КНР.
  • На початку липня 2017 BOCE, що стала переможцем конкурсу з продажу 99,9% акцій УБРР, здійснила повну оплату за пакет акцій банку.
  • До державного бюджету надійшло 82,83 млн гривень.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:АМКУ ПФТС
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua