0 800 307 555
0 800 307 555

Легальний ринок праці за кордоном охоплює 3-4% трудових мігрантів - експерт


Легальний ринок праці за кордоном охоплює 3-4% трудових мігрантів - експерт

Легальний ринок праці за кордоном охоплює не більше 4% трудових мігрантів і необхідні зміни в законодавстві для підвищення цієї частки, повідомив адвокат, голова адвокатського об’єднання “Войченко і Дульський” Сергій Войченко.

“Через легальний ринок за 2017 рік виїхало 83 тис. осіб. Тільки Польща надала 1,7 млн ​​запрошень на роботу для українців. Фактично, легальний ринок малий і охоплює не більше 3-4% людей, які працевлаштовуються за кордоном”, – сказав він.

С.Войченко також вважає, що держава повинна сприяти громадянам працевлаштуватися за кордоном, адже заробітні плати в Україні не дозволяють утримувати сім’ю.

За його словами, редагування, які збираються внести в закон України “Про зайнятість населення та загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття”, шляхом регулювання та тиску на приватні агентства з працевлаштування зроблять співпрацю із зарубіжними роботодавцями невигідною і посприяють розвитку чорного ринку трудової міграції.

Експерт зазначив, що для морського сектора ліцензійні умови є нездійсненними і суперечать Конвенції з праці в морському судноплавстві.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua