Apple може представити AirPods


Apple може представити AirPods

Apple видалила всі згадки про свій бездротовий зарядний килимок AirPower і він все ще не з’являвся в продажу.

Тому виникло припущення, що та ж доля чекає і чохол для бездротової зарядки AirPods.

Відомий аналітик Мін-Чі Куо зазначає, що AirPods з підтримкою бездротової зарядки вийдуть вже в першому кварталі 2019 року.

Він передбачає, що будуть і інші зміни крім підтримки бездротової зарядки. З’явиться підтримка більш нової специфікації Bluetooth (імовірно, Bluetooth 5.0). Можливо, гарнітура отримає новий чіп серії W і включатиме зміни в конструкції, такі як більш термостійка петля чохла.

Петля і нові внутрішні компоненти будуть коштувати дорожче, за словами аналітика Мін-Чі Куо, хоча він не сказав, що це призведе до підвищення вартості. Примітно, що він не згадав зарядний килимок AirPower, який спочатку призначався для запуску в тандемі з новими AirPods. Це не виключає його дебют, але технічні проблеми, від яких страждає AirPower, можуть привести до самостійного виходу гарнітури.

Користувачам сучасних AirPods можна набратися терпіння і почекати більш суттєвого оновлення – за словами пана Куо, готується повністю новий дизайн гарнітури, хоча і не раніше початку 2020 року. Минулі чутки вказували на те, що Apple працює над водонепроникними AirPods, які вийдуть в 2019 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua