0 800 307 555
0 800 307 555

Автогіганти Volkswagen і Ford об'єднаються в альянс


Автогіганти Volkswagen і Ford об'єднаються в альянс

Автоконцерн Volkswagen займається створенням альянсу з американською корпорацією Ford. Про це заявив глава Volkswagen (VW) Херберт Діс після зустрічі глав німецьких автовиробників з президентом США Дональдом Трампом, передає Reuters.

“Альянс між Volkswagen і Ford передбачає, що дні, коли автовиробники працювали поодинці, закінчилися, оскільки тарифи, нові технології і суворіші правила викидів фрагментують ринки, які колись були глобальними”, – зазначає агентство. Зокрема, раніше в США скасували екологічні стандарти для авто, а в ЄС, навпаки, вимоги посилюються.

За словами Діса, Volkswagen міг би виробляти машини на американських заводах Ford.

“Ми перебуваємо на досить просунутій стадії переговорів і діалогу з корпорацією Ford з метою створення глобального автомобільного альянсу, що також зміцнить американську автомобільну промисловість”, – сказав Діс.

У свою чергу, виконавчий директор Ford Білл Форд-молодший повідомив, що переговори з Volkswagen про альянс йдуть “дуже добре”. Він зазначив, що поки не хоче багато говорити про союз VW, бо у сторін “багато делікатних речей, які потрібно обговорити”.

Про те, що Volkswagen і Ford можуть об’єднати зусилля з розробки і випуску нових моделей комерційного транспорту, ЗМІ повідомили в червні 2018 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua