"МВФ готовий виділити гроші" - Ірина Луценко


"МВФ готовий виділити гроші" - Ірина Луценко

Міжнародний валютний фонд (МВФ) підтвердив намір виділити Україні новий транш.

Про це повідомила представниця президента в парламенті Ірина Луценко, посилаючись на дані зустрічі президента Петра Порошенка з главою МВФ Крістін Лагард.

“Міжнародний валютний фонд запевнив, що підтримка України продовжиться. Новий транш буде виділений Україні. Крістін Лагард підтвердила особисто Президенту Петру Порошенко, що незважаючи на введення воєнного стану, Фонд продовжить співпрацю з Україною”, – цитує Луценка “Голос України”.

“У мене відбулася конструктивна розмова з Президентом Порошенком, у ході якої ми обговорили стан очікуваної угоди stand-by. Президент поінформував мене про ключові параметри бюджету на 2019 рік, який нещодавно був схвалений парламентом і наразі розглядається співробітниками МВФ. Його попередня оцінка є задовільною, і очікується, що процес буде завершений найближчим часом”, – сказала тоді Лагард.

Довідка finance.ua

  • 28 листопада директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард повідомила, що Фонд планує ухвалити рішення про виділення Україні траншу фінансової допомоги “найближчим часом”.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:МВФ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua