0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Нафтогаз планує продавати газ населенню на роздрібному ринку


Нафтогаз планує продавати газ населенню на роздрібному ринку

НАК “Нафтогаз України” після відкриття ринку газу в Україні планує вихід на роздрібний ринок, зокрема, продаж газу населенню.

Про це заявив голова газового бізнесу НАК “Нафтогаз України” Андрій Фаворов.

“Передбачається, що скоро відкриється ринок для поставок газу для населення. Це, сподіваюся, дозволить змінити сприйняття НАК серед населення. У мене теж є ідеї, як до цього підійти. Але стратегію подальшого розвитку цього сегмента ми найближчим часом будемо обговорювати з Наглядовою радою. З “Нафтогазу” потрібно робити клієнтоорієнтовану компанію, і цим можна займатися”, – зазначив Фаворов.

Відповідаючи на питання, яким чином “Нафтогаз” планує конкурувати на цьому ринку з облгазами, більшість з яких контролює Дмитро Фірташ, Фаворов зазначив, що сьогодні здійснюється робота над тим, щоб створити можливості і навички для компанії для роботи на зазначеному ринку.

“Після відкриття ринку напряму контракти з “Нафтогазом” ніщо не зупиняє. Облгаз виступатиме в ролі транспортера газу, але працювати в цьому напрямку потрібно. У “Нафтогазу” повинні бути можливості і навички, щоб зайняти цю нішу на ринку”, – сказав Фаворов, одночасно відмовившись надавати деталі цієї стратегії до їх узгодження з Наглядовою радою.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування