0 800 307 555
0 800 307 555

Таксисти на єврономерах можуть залишитися без роботи


Таксисти на єврономерах можуть залишитися без роботи

В Україні зайнялися реформуванням ринку таксомоторних перевезень. Уже цього року Мінінфраструктури збере робочу групу в складі фахівців з Офісу ефективного регулювання BRDO і учасників ринку, які спільно займуться розробкою відповідного законопроекту.

За даними експертів, близько 98% ринку таксі в Україні працює в тіні. Не секрет, що більша частина з них – автомобілі на іноземній реєстрації. Ліцензії не працюють, штрафи для нелегальних перевізників – теж. Тому чиновники разом з учасниками ринку вирішили повністю переписати правила для таксистів.

Як реформуватимуть в Україні ринок таксі і чи залишаться єврономери без роботи, розповів спікер Асоціації відповідальних перевізників Олександр Дяченко.

Чиновники і офіційні учасники ринку пропонують скасувати ліцензії як такі і ввести декларативний принцип для реєстрації водіїв. Дозволи хочуть видавати на термін не більше року. При цьому реєструватися як юрособа чи ФОП буде не потрібно. Але заплатити за дозвіл все ж доведеться. Та й без техогляду транспорту не обійтися. Україна взяла на себе зобов’язання перед ЄС ввести до 2022 року обов’язковий техогляд для таксистів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua