0 800 307 555
0 800 307 555

Сервіс таксі Uklon має намір вийти на ринок столиці Кенії на початку 2019 р.


Сервіс таксі Uklon має намір вийти на ринок столиці Кенії на початку 2019 р.

Український онлайн-сервіс замовлення таксі Uklon (ТОВ “Уклон”, Київ) планує вийти на міжнародний рівень, запустивши свій сервіс в столиці Кенії Найробі в першому півріччі 2019 року, повідомив операційний директор компанії Сергій Смусь.

“Почнемо зі столиці Кенії – міста Найробі, яке за своєю інфраструктурою схоже з Києвом”, – зазначив він в рекламному інтерв’ю в тижневику “Новое время”.

За його словами, розробка сервісу почалася в кінці 2009 року, до 2015 року команда працювала в партнерстві з ІДС, проте в 2015 році Uklon став незалежною компанією і з грудня того року почав безпосередньо співпрацювати з водіями. Наразі в компанії працюють 150 співробітників.

Нині сервіс Uklon доступний в таких містах як Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Суми, Чернігів і Біла Церква.

Відповідно до держреєстру, власником ТОВ “Уклон” є Віталій Дятленко.

Компанія в 2017 році збільшила виручку в 2,1 рази – до 49,48 млн грн, проте її чистий прибуток скоротився в 2,5 рази – до 3,3 млн грн. Перше півріччя цього року “Уклон” завершив з чистим прибутком майже 8 млн грн при виручці 37,63 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua