0 800 307 555
0 800 307 555

Amazon запустила сервіс для обміну даними з супутниками AWS Ground Station


Amazon запустила сервіс для обміну даними з супутниками AWS Ground Station

Компанія Amazon представила сервіс AWS Ground Station, за допомогою якого власники власних супутників і кубітів зможуть обмінюватися інформацією з базовими станціями Amazon.

На сьогоднішній день запуск невеликого супутника-кубіта в космос не є дуже дорогим проектом, завдяки розвитку приватних космічних компаній. Однак важливо, що після запуску необхідна потужна базова станція, яка дозволить обмінюватися даними з супутниками. Найчастіше маленькі компанії і університети, яким вдалося запустити власні кубіти, не будують станції, а укладають контракти з уже існуючими.

Компанія Amazon вирішила вийти на цей ринок і представила сервіс, який дозволяє власникам супутників використовувати базові станції компанії. Антени цих станцій дозволяють зв’язуватися з супутниками на низьких і середніх навколоземних орбітах, що передають дані в S-, X- і УВЧ-діапазонах.

Amazon пропонує зарезервувати точну дату передачі даних із супутником за шість місяців, проте сплатити тільки час передачі даних. Вартість використання сервісу не розкривається, мабуть, це буде залежати від конкретного замовника.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua