Ірландія першою відмовилася від викопного палива


Ірландія першою відмовилася від викопного палива

Ірландія стане першою країною світу, що повністю відмовиться від викопного палива. Всі політичні сили країни підтримали законопроект, згідно з яким національний інвестиційний фонд має продати приблизно 318 мільйонів євро інвестицій у вугільну, нафтову і газову промисловість та торфо-активи протягом п’ятирічного періоду.

Вже до кінця року цей закон має підписати президент.

Читайте також: Іспанія оголосила про закриття всіх атомних електростанцій до 2028 року

Президент Майкл Хіггінс заявив, що Ірландія відіграє важливу роль у боротьбі зі зміною клімату. Він сказав, що законопроект, який вперше був представлений у 2016 році, був «надзвичайно» необхідним і слугує «свідченням міжпартійної співпраці та підтримки».

«Хоча ми є невеликою нацією, ми маємо величезний вплив на найбільш вразливих громадян у світі. Морально важливо, щоб ми терміново реагували на зміни клімату, оскільки це найбільш вразливі люди, які не можуть дозволити собі чекати, коли ми будемо діяти відповідно», – сказав президент.

Сенатор Грейс О’Салліван вітає остаточне прийняття законопроекту: «Цей законопроект допоможе захистити нас від зміни клімату, дозволить нам стати прикладом для світу та захистити ірландських платників податків від величезних втрат, коли світ рухається до пост-вуглецевого майбутнього».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua