ЄБРР виділить EUR15 млн на проект з управління ТПВ у Тбілісі


ЄБРР виділить EUR15 млн на проект з управління ТПВ у Тбілісі

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) виділить Грузії кредит у розмірі 15 млн євро для фінансування проекту управління твердими побутовими відходами (ТПВ) у Тбілісі.

Відповідну кредитну угоду підписали у вівторок в Тбілісі голова Мінфіну Грузії Іване Мачаваріані і регіональний директор ЄБРР з Кавказу, Молдови і Білорусі Бруно Балванера.

Кошти, що виділяються, будуть спрямовані на поліпшення інфраструктури ТОВ “Тбілсервіс груп” і придбання необхідної спецтехніки. “Реалізація проекту матиме значний природоохоронний ефект”, – сказав представник Мінфіну.

За останні роки це третій кредит, який ЄБРР надає Грузії для реалізації проектів з управління ТПВ. У травні 2015 року банк виділив кредит обсягом 7 млн євро на фінансування проекту в регіоні Квемо Картлі (схід країни), а в липні 2016 року – 12 млн євро для покращення управління твердими відходами в масштабах всієї Грузії.

ЄБРР – провідний інституційний інвестор Грузії. З 1991 року – початку діяльності в Грузії – банк виділив республіці близько 3 млрд євро на фінансування 205 проектів у різних секторах економіки. При цьому 91% інвестиційного портфеля банку припадає на приватний сектор.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua