Westinghouse готова на 100% забезпечувати українські АЕС ядерним паливом


Westinghouse готова на 100% забезпечувати українські АЕС ядерним паливом

Електротехнічна компанія Westinghouse (США) готова повністю забезпечувати ядерним паливом усі українські АЕС.

Про це повідомила прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості з посиланням на заяву представників компанії під час зустрічі з міністром Ігорем Насаликом.

У компанії запевнили про наявність всіх технічних і логістичних можливостей, щоб вийти на 100%-ве забезпечення ядерним паливом всіх енергоблоків українських АЕС. Зараз компанія здійснює поставки на шість енергоблоків АЕС типу ВВЕР-1000. Третій енергоблок Южно-Української АЕС повністю перейшов на паливо компанії Westinghouse.

“З огляду на існуючі загрози національній безпеці України, в разі припинення поставок ядерного палива з РФ ми готові забезпечити роботу енергоблоків українських АЕС з використанням палива компанії Westinghouse”, – цитує прес-служба слова І.Насалика.

Крім того, сторони розглядають розширення співпраці щодо участі компанії в будівництві в Україні заводу з переробки ядерного палива, а також у впровадженні проекту “Енергоміст: “Україна-ЄС”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua