У Китаї створили диспетчерську для дронів


У Китаї створили диспетчерську для дронів

Адміністрація цивільної авіації Китаю в місті Шеньчжень провінції Гуандун запустила в пілотному режимі автоматизовану диспетчерську систему для дронів.

Як повідомляє Сіньхуа, система забезпечує швидке схвалення польотного плану безпілотника, коригування маршрутів в режимі реального часу, а також швидку ідентифікацію дронів.

Оператори безпілотників в Шеньчжені можуть зареєструватися в системі і подавати заявки на політ за допомогою порталу UTMISS.

Поступове зниження вартості легких цивільних безпілотників призводить до того, що таких апаратів стає все більше і більше. Фахівці вважають, що в найближчому майбутньому безпілотників стане досить багато, щоб вони почали бути небезпечними для пілотованих літальних апаратів та інших дронів. Це означає, що в найближчому майбутньому повинна виникнути потреба в системі, що відстежує і управляє спільними польотами пілотованої і безпілотної авіації.

За словами Ге Сяоміна, директора проекту диспетчерської системи для дронів, яка запрацювала в Шеньчжені, вона може обмінюватися інформацією з системами управління польотами військової та цивільної авіації.

Інші подробиці про запущену в пілотному режимі систему не уточнюються. Зокрема, невідомо, чи вимагає нова система будь-якої модифікації дронів, щоб вони могли виконувати вказівки автоматичного диспетчера.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua