Саботаж балансування газу загрожує опалювальному сезону, - "Нафтогаз"


Саботаж балансування газу загрожує опалювальному сезону, - "Нафтогаз"

У НАК “Нафтогаз України” повідомили про саботаж початку роботи системи балансування газу з боку компаній, що постачають населенню газ.

Про це повідомляє прес-служба НАК.

Читайте також: Нафтогаз може стати джерелом коштів для монетизації субсидій – Коболєв

“У зв’язку із запланованим запровадженням з 1 грудня 2018 року системи добового балансування газу НАК “Нафтогаз України” звертає увагу на відвертий саботаж початку роботи системи з боку облгазів, більшість з яких належить до групи РГК Дмитра Фірташа”, – йдеться в повідомленні компанії.

В “Нафтогазі” розповіли, що після завершення періоду первинної реєстрації споживачів в Інформаційній платформі добового балансування були виявлені недоліки в наповненні системи. Зокрема, облгазами було надано неповну або недостовірну інформацію про споживачів. У зв’язку з цим в НАК заявили, що це унеможливлює коректну реєстрацію споживачів.

У компанії пояснюють, що відсутність коректної інформації про споживача в реєстрі Інформаційної платформи означає, що такий споживач не зможе отримувати газ з 1 грудня.

“Нафтогаз” звернувся до голови НКРЕКП Оксани Кривенко з листом, в якому йдеться про неприпустимі ризики, які ставлять під загрозу впровадження добового балансування з 1 грудня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Нафтогаз України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua