Кабмін затвердив умови надання в 2019 р. держгарантій до 27,3 млрд грн


Кабмін затвердив умови надання в 2019 р. держгарантій до 27,3 млрд грн

Кабінет Міністрів України в доопрацьованому проекті закону “Про Державний бюджет України на 2019 рік” затвердив порядок та умови надання у 2019 році державних гарантій на суму не більше ніж 27,3 млрд грн.

Як зазначається в оприлюдненому на парламентському сайті проекті документа, в 2019 році держгарантії можуть бути надані для забезпечення не більше ніж 80% боргових зобов’язань підприємств-резидентів за кредитами для фінансування інвестиційних проектів або програм, пов’язаних з підвищенням обороноздатності і безпеки держави в обсязі до 5 млрд грн. Останні – за рішенням Кабміну – можуть звільнятися від зобов’язання надавати майнове або інше забезпечення виконання зобов’язань.

Читайте також: Мінфін продовжить перевірки одержувачів держдопомоги

Крім того, держгарантії можуть надаватися для забезпечення виконання боргових зобов’язань ПрАТ “Укргідроенерго” за кредитами, що залучаються на проект будівництва Дністровської та Канівської гідроакумулюючих електростанцій. За рішенням Кабміну, “Укргідроенерго” може також звільнятися від зобов’язання надавати майнове або інше забезпечення виконання зобов’язань.

Згідно з документом, держгарантії також будуть надаватися для забезпечення виконання боргових зобов’язань за кредитами (позиками), залученими для фінансування проектів Державної іпотечної установи із забезпечення житлом громадян на умовах іпотечного кредитування або фінансового лізингу, а також за міжнародними договорами на фінансування інвестиційних, інноваційних, інфраструктурних та інших проектів розвитку, які мають стратегічне значення та реалізація яких сприятиме розвиткові національної економіки, проектів, спрямованих на підвищення енергоефективності та зміцнення конкурентних переваг українських підприємств.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua