Чистий прибуток банків США підскочив на 30%


Чистий прибуток банків США підскочив на 30%

Сукупний чистий прибуток банків США в третьому кварталі злетів на 29,3% порівняно з аналогічним періодом минулого року, свідчать дані Федеральної корпорації зі страхування депозитів (Federal Deposit Insurance Corporation, FDIC).

Чистий прибуток 5477 комерційних банків і ощадних установ країни, які беруть участь у системі страхування і опублікували звітність, склала в липні-вересні $62 млрд, що на $14 млрд більше обсягу роком раніше. Позитивний вплив на результат зробили підвищення чистої операційної виручки і зниження податків.

Понад 70% фінінститутів продемонстрували підйом прибутку в минулому кварталі, зазначається в звіті FDIC. Частка збиткових банків опустилася до 3,5% в порівнянні з 4% в липні-вересні 2017 року.

Чистий процентний дохід банків підвищився на $9,6 млрд (або на 7,5%) – до $137,1 млрд. Середня чиста процентна маржа (різниця між доходами за активами і ставками за депозитами) піднялася до 3,45% в порівнянні з 3,3% в третьому кварталі 2017 року.

Тим часом непроцентні доходи збільшилися на $2,4 млрд (або на 3,8%).

Середня рентабельність активів (ROA) в липні-вересні піднялася до 1,41% в порівнянні з 1,12% роком раніше.

Сумарний обсяг кредитів на балансах банків у другому кварталі збільшився на $82,7 млрд (або на 0,8%) відносно попередніх трьох місяців і на 4% за рік, йдеться в повідомленні FDIC.

Число проблемних банків в США на 30 вересня становило 71 (мінімальна кількість з третього кварталу 2007 року) проти 82 на кінець червня. Максимальний рівень в 888 подібних фінінститутів був зафіксований в першому кварталі 2011 року.

Сукупний обсяг активів проблемних банків скоротився за минулі три місяці до $53,3 млрд із $54,4 млрд.

Протягом минулого кварталу в країні був створений 1 банк, 60 приєдналися до інших в рамках угод зі злиттів, при цьому не було зафіксовано жодного банкрутства, зазначається в прес-релізі.

Загальний обсяг фонду страхування депозитів FDIC збільшився за третій квартал на $2,6 млрд і досяг $100,2 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua