Мінінфраструктури оголосило конкурс на 58 нових автобусних маршрутів


Мінінфраструктури оголосило конкурс на 58 нових автобусних маршрутів

В рамках реалізації реформи автобусних перевезень міністерство інфраструктури України оголосило конкурс на 58 міжобласних маршрутів.

Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян в Facebook.

Читайте також: Омелян обіцяє портам в найближчі п’ять років не менше $3 мільярдів інвестицій

За його словами, першими результатами реформи стали продовження дозволів перевізникам у разі поновлення ними рухомого складу і відсутності порушень, а також відкриття автостанцій за спрощеними правилами.

“Тепер ми проведемо перший конкурс на 58 маршрутів за новими, прозорими правилами і за заявницьким принципом. Не кілька тисяч доларів чиновнику, не маршрути та автобусні компанії чиновника, які виграють зі старими автобусами або взагалі без їх наявності у компаній, які давно на ринку і вклали не один мільйон гривень в парк, а: заповнив документи, відповідаєш всім вимогам – отримав маршрут”, – напісава він.

На думку Омеляна, цей конкурс має стати “відчутним кроком назустріч бізнесу”. Крім того, міністр нагадав про кількість пасажирських місць в автобусах.

“Щоб ніхто не забув вимоги щодо класності: на частині маршрутів ми визначили Євро-2 і вище, і тільки сидячі місця пасажиромісткістю не менше 18 місць. На довгих маршрутах Євро-3 і вище пасажиромісткістю не менше 30 місць”, – підкреслив він.

Омелян зазначив, що нові автобусні маршрути не відкривали з 2013 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua