Японія готується регулювати обіг криптовалюти


Японія готується регулювати обіг криптовалюти

Японське агентство фінансових послуг оголосило, що воно розробляє нормативну базу для служб гаманців криптовалюти.

Нові правила можуть ввести щодо постачальників послуг, а не їх розробників.

Справа в тому, що, оскільки гаманці з криптовалютами технічно не надають торгові послуги клієнтам, вони наразі знаходяться в регульованій сірій зоні.Однак, оскільки гаманці необхідні для торгівлі криптовалютою, законодавці вважають, що їх слід регулювати належним чином.

Не всіх гаманців стосуватиметься ця пропозиція, а правила призначені для застосування тільки до гаманців, які підтримуються і контролюються третьою стороною. Програмні та апаратні гаманці не підпадають під цю нормативну базу.

Регламент буде розроблений з метою задоволення міжнародних стандартів у сфері боротьби з відмиванням грошей і фінансуванням тероризму, а також з деякими з ризиків, пов’язаних з послугами гаманця, такими як зломи, крадіжки і збої. Ці правила, швидше за все, вимагатимуть від постачальників гаманців політики “знай свого клієнта” (KYC).

Коли ці правила будуть впроваджені, не розкривається. Але ясно, що будь-який постачальник послуг шифрування гаманця, який не дотримується правил, буде змушений закривати магазин або працюватиме незаконно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування