0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Як платити комуналку: у КМДА виклали докладну інструкцію (інфографіка)


Як платити комуналку: у КМДА виклали докладну інструкцію (інфографіка)

За отриманими в листопаді рахунками-повідомленнями кияни можуть сплатити всі житлово-комунальні послуги разом або за кожну окремо.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Як зазначили у комунальному концерні «Центр комунального сервісу», рахунок-повідомлення містить нарахування за утримання будинків та прибудинкової території, вивезення побутових відходів, централізоване опалення та гаряче водопостачання, холодне водопостачання і водовідведення.

Також окремим рядком у єдиному рахунку-повідомленні за спожиті у жовтні послуги відображена заборгованість з централізованого опалення та гарячого водопостачання у тих споживачів, які отримували послуги з ЦО та ГВП до 1 травня 2018 року і не розрахувалися в повному обсязі. Цю заборгованість обов’язково потрібно сплатити за вказаними реквізитами.

У КМДА нагадали, що сплатити за спожиті житлово-комунальні послуги можна будь-яким зручним способом:

  • в особистому кабінеті «Центру комунального сервісу» (у разі оплати «карткою киянина» – без комісії; відеоінструкція з реєстрації в особистому кабінеті ЦКШ);
  • за QR-кодом на квитанції (відсканувавши QR-код за допомогою програми на смартфоні);
  • у сервісних центрах ЦКС (адреси та графіки за посиланням);
  • в будь-яких банківських і фінансових установах.

Повідомляється, що в листопаді строк оплати послуги утримання будинків та прибудинкових територій зі знижкою 10%, що діяла до 20 числа, продовжено до 25 числа.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:КМДА
В Контексті Finance.ua
Опитування