Робомобілі Ford займуться доставкою товарів з супермаркетів Walmart


Робомобілі Ford займуться доставкою товарів з супермаркетів Walmart

Компанія Ford оголосила про партнерство з Walmart — найбільшою в світі мережею оптової і роздрібної торгівлі: йдеться про розвиток сервісів на основі комерційних самокерованих автомобілів.

Повідомляється, що в рамках співпраці роботизовані машини Ford почнуть доставляти товари з супермаркетів Walmart. Зараз Walmart вже пропонує доставку продуктів харчування за допомогою різних сервісів. Цей напрямок стрімко розвивається: до кінця року можливість доставки замовлення з Walmart буде доступна в 800 супермаркетах мережі в 100 великих містах США.

Читайте також: Walmart використовує блокчейн для доставки посилок дронами

Очікується, що співпраця з Walmart допоможе автогіганту Ford зрозуміти, які товари можуть бути доставлені за допомогою роботизованих автомобілів і з’ясувати, які проблеми можуть перешкоджати успішній доставці за допомогою безпілотників.

Одним із завдань є оптимізація внутрішнього простору автомобіля з метою найбільш ефективної доставки товарів різних категорій. Очевидно, що замовлення в супермаркетах будуть відрізнятися великою різноманітністю: це можуть бути як швидкопсувні продукти харчування, так і товари з тривалим терміном зберігання. Крім того, необхідно врахувати можливість доставки за кількома адресами в рамках однієї поїздки.

У найближчі два місяці Ford буде тісно співпрацювати з Walmart. Партнери мають намір вивчити, як пересічні споживачі будуть ставитися до доставки товарів за допомогою безпілотників. Отримані результати допоможуть до 2021 року розробити дизайн автономного автомобіля, спеціально призначеного для комерційного використання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування