Ще в двох містах Німеччини заборонили дизельні авто


Ще в двох містах Німеччини заборонили дизельні авто

Адміністративний суд у Гельзенкірхені (земля Північний Рейн-Вестфалія) у четвер, 15 листопада, ухвалив рішення про обмеження руху дизельних автомобілів у двох містах регіону: Гельзенкірхені і Ессені.

Тим самим суд задовольнив черговий позов екологічної організації Deutsche Umwelthilfe, яка вже добилася обмеження руху дизельних автомобілів в Ахені, Берліні, Бонні, Гамбурзі, Кельні, Майнці, Штутгарті та Франкфурті-на-Майні.

Читайте також: Іспанія планує заборонити продажі бензинових і дизельних авто

Як повідомляє агентство dpa, починаючи з 1 липня 2019 в Ессені буде обмежено рух машин з дизельними двигунами у 18 з 50 районів міста. Вперше під рішення суду потрапив і автобан А40, що проходить через місто.

У визначених судом зонах з 1 липня буде дозволено рух дизельних автомобілів, двигуни яких відповідають екологічному стандарту Євро-5 і вище. А з 1 вересня 2019 року і надалі сюди допускатимуться тільки машини класу Євро-6.

У Гельзенкірхені обмеження стосуватимуться однієї з вулиць, по якій, починаючи з 1 липня 2019 року, буде дозволено рух тільки автомобілям з двигунами класу Євро-6.

21 листопада аналогічний позов екологів розгляне суд у Дармштаті, 21 грудня прийде черга Вісбадена.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua