PepsiCo відкриває в Україні нове виробництво


PepsiCo відкриває в Україні нове виробництво

Один з найбільших виробників продуктів харчування і напоїв – компанія PepsiCo Україна почала проект з локалізації виробництва чіпсів ТМ Lay’s, що передбачає запуск лінії з виробництва чіпсів на чинному заводі в Миколаївській області. Зараз PepsiCo виробляє чіпси Lay’s у Польщі.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Читайте також: PepsiCo збільшила прибуток, але погіршила річний прогноз

Виробнича лінія буде запущена в роботу до середини 2019 року.

Наразі на заводі виробляються сухарики Хрусteam, соки Садочок, соки Агуша і здійснюється первинна переробка сезонних овочів і фруктів. Також компанія почала підготовчі роботи з розширення діючого виробництва сухарів Хрусteam за рахунок встановлення другої лінії.

Компанія вироблятиме чіпси з картоплі, вирощеної в Україні. Щорічна потреба виробництва в картоплі особливих “чіпсових” сортів становить близько 40-60 тис. тонн.

“PepsiCo прагне до максимальної локалізації виробництва і використання сировини місцевих постачальників в країнах своєї присутності. Сьогодні ми ведемо підготовку до встановлення першої лінії з виробництва картопляних чіпсів, а також впроваджуємо власну агропрограму”, – зазначила гендиректор компанії Ірина Козлова.

Потужність нових ліній і обсяг інвестицій компанія не розголошує.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування