"Газпром" повідомив, що Україна продала його частку в донецькому "ПівденНДІДіпрогаз"


"Газпром" повідомив, що Україна продала його частку в донецькому "ПівденНДІДіпрогаз"

Українська влада примусово продала 40-відсоткову частку в ПАТ “Інститут “ПівденНДІДіпрогаз” (Донецьк), що належала ПАТ “Газпром”.

Про це повідомив “Газпром” у свіжому квартальному звіті в середу.

“22 серпня в рамках аукціону здійснено примусовий продаж акцій ПАТ “Інститут “ПівденНДІДіпрогаз” (Донецьк), що належала ПАТ “Газпром”, – пише російська компанія.

Читайте також: Вірменія відкрила справу на доньку Газпрому за ухилення від податків

У звіті також офіційно відображено вибуття частки в інституті з балансу ПАТ “Газпром”.

Нагадаємо, в жовтні “Газпром” ініціював арбітражний розгляд проти України з метою захисту своїх інвестицій на її території.

У січні 2016 року Антимонопольний комітет України вирішив оштрафувати “Газпром” на 85 млрд грн за зловживання монопольним становищем на ринку транзиту природного газу України. Потім це рішення було кілька разів підтверджено українськими судами.

Вкотре 22 лютого 2017 року Київський апеляційний господарський суд залишив у силі рішення суду нижчої інстанції про підтвердження стягнення з “Газпрому” штрафу, який зріс вже до 172 млрд грн (близько 6,4 млрд доларів) за рахунок пені за його несплату.

Господарський суд Києва 17 березня 2017 року постановив стягнути 172 млрд грн з російської компанії на підставі судового рішення, що набуло законної сили.

Антимонопольний комітет України 11 квітня 2017 року направив до Державної виконавчої служби заяву про відкриття виконавчого провадження про примусове стягнення з ВАТ “Газпром” 172 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Газпром
В Контексті Finance.ua
Опитування