Німеччина витратить на розробку штучного інтелекту €3 млрд


Німеччина витратить на розробку штучного інтелекту €3 млрд

Німецький уряд збирається збільшити темпи розвитку штучного інтелекту і пов’язаних з цим технологій. У найближчі роки з бюджету на розвиток цього напрямку буде виділено €3 млрд.

Як повідомила газета Handelsblatt, в 2019 році держава витратить €500 млн, триватиме реалізація програми до 2025 року.

«Це необхідно, оскільки розвиток штучного інтелекту безпосередньо впливає на всі процеси виробництва, на логістику, машинобудування, сферу обслуговування» , – заявив міністр економіки Петер Альтмаєр в середу в Потсдамі, де проходить дводенне засідання уряду, присвячене цифровим технологіям. За його словами, у Німеччини є всі передумови для того, щоб нагнати згаяне в цій галузі, зокрема, “хороша промислова база” і розвинена економіка.

Стратегія, яку обговорює уряд в Потсдамі, розписана на 80 сторінках. У ній наводяться різні варіанти розвитку галузі — починаючи від розробки нових методик викладання і бізнес-моделей, до субсидування конкретних проектів та дослідницьких програм.

Міжнародна консалтингова компанія McKinsey провела дослідження і дійшла висновку, що штучний розум впливає на розвиток економіки істотно сильніше, ніж передбачалося раніше, і навіть затьмарює собою технічний прогрес. До 2030 року комп’ютерний інтелект може гарантувати німецькій економіці додатковий приріст ВВП у розмірі 1,3%, наводить агентство ДПА витяги з дослідження.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua