0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Центробанкам світу час задуматися про випуск цифрових валют – МВФ


Центробанкам світу час задуматися про випуск цифрових валют – МВФ

Центральним банкам світу слід вивчити питання про емісію цифрових валют, щоб компенсувати зниження використання готівки.

Про це заявила директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крістін Лагард, передає Сьогодні.

Читайте також: МВФ прогнозує країнам Європи економічні виклики в 2019-2020 роках

“Різні центральні банки по всьому світу всерйоз розглядають ці ідеї, в тому числі в Канаді, Китаї, Швеції та Уругваї. Вони, як і МВФ, йдуть в ногу зі змінами і новим способом мислення”, – сказала вона на саміті АСЕАН в Сінгапурі.

За словами Лагард, держави та центральні банки можуть знайти свою роль у цифровій економіці, що формується, щоб уникнути ситуації, коли “занадто багато влади зосереджено в руках невеликої кількості роздутих приватних операторів платежів”.

Лагард підкреслила, що у МВФ немає повної впевненості в тому, як слід працювати з новими видами платежів і валют, і що у центробанків можуть виникнути складнощі. Зокрема, буде непросто знайти баланс між захистом конфіденційності користувачів валюти і заходами щодо запобігання злочинів і порушень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування