Данці пропонують замінити велосипед на електрокар


Данці пропонують замінити велосипед на електрокар

Данська компанія Biomega, що займається виробництвом велосипедів, планує не пізніше 2023 року почати продавати електрокар Sin. Його вартість складе близько 20 000 євро.

Biomega Sin вже існує у вигляді концепту. Він являє собою маленький міський чотиримісний електромобіль, кузов якого зроблений з вуглепластика і алюмінієвих труб. Автомобіль отримав футуристичний дизайн. Втім, цей дизайн до того простий, що можна говорити взагалі про його відсутність.

Sin має чотири електромотори загальною потужністю 82 кінські сили. Електромотори вбудовані в колеса. Рішення, звичайно, дуже оригінальне. Це дозволило в нижню передню частину кузова вмонтувати додаткове вікно.

Головна батарея ємністю 16 кВт/год розташована в підлозі, але в багажнику є ще три модулі ємністю 2 кВт/год кожен. Додаткові батареї можна буде знімати і міняти на нові, вже заряджені.

Розгін до 100 км/год займе 13 секунд при максимальній швидкості 130 км/год. На одній зарядці батарей такий електромобіль проїде близько 160 км. Що ж, динамічні характеристики і запас ходу не вражають. Такі показники були у перших серійних електрокарів. Зараз таким запасом ходу нікого не здивуєш. У найближчі роки автовиробники почнуть масово випускати електрокари з можливістю пробігу в 400-500 км. Тому данцям потрібно поліпшити показники Biomega Sin.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування